Вантажоперевезення у Києві за найнижчими тарифами
Вантажне таксі по Києву

Вантажоперевезення по Києву

Чому перевезення замовляють у нас?

Доступні Ціни!

Дотримання термінів подання!

Працюємо 24 години на добу без вихідних!

Термінове подання машини!

Високий рівень сервісу у вантажоперевезеннях

Власний автопарк вантажних авто

Зручні способи оплати

Грамотна та професійна логістика

Досвідчені водії та акуратні вантажники.

Виклик фахівця для оцінки вартості

Вигідна програма лояльності та акції

Цілодобова підтримка

Замовляючи вантажоперевезення у Києві або області у нас, будьте впевнені в збереженні свого майна та чіткому дотриманні термінів. Ми надаємо високий рівень сервісу вантажоперевезення по Києву, завдяки оптимізації послуг надається доступною для всіх.
Наша компанія допоможе оперативно скласти логістику вантажоперевезення: перевезення меблів, побутової та офісної техніки, великогабаритні вантажі та речі в межах Києва та Київської області. Ми – одна з найнадійніших компаній, де працюють досвідчені водії вантажних авто та вантажники зі стажем роботи від 4 років.

Ми робимо все для того, щоби навіть термінові вантажоперевезення, обійшлися замовнику максимально вигідно. Співпрацюємо з фізичними особами та юридичними організаціями.

Автопарк

У компанії «Вантаж Мустанг» вантажоперевезення виконують автомобілі, які регулярно проходять ТО та плановий ремонт, мають страховку та оснащені навігаторами. Водійський склад компанії також своєчасно проходить медогляд. Дозвіл на в'їзд до центру Києва оформлено на кожну машину.

Найпопулярніше вантажне таксі у Києві

У деяких випадках, перевезення великих меблів (Київ) потребує попередньої підготовки та правильного розміщення вантажу всередині кузова. Для цього ми пропонуємо послуги вантажників, такелажників. Кожен габаритний предмет ретельно упаковується та піднімається на борт машини спеціальними канатами або лебідкою.

Оператор приймає заявки до 22.00 і готовий негайно вислати машину на потрібну адресу. Ми індивідуально формуємо тариф на кожне замовлення виходячи з обсягу роботи, яку потрібно зробити.

Чому обирають нас?

Основні переваги компанії Вантажники Мустанг:
✔  зручні та доступні Вантажоперевезення у Києві;
✔  висока якість послуг та професіоналізм співробітників;
✔  швидке вирішення будь-яких завдань, які ставлять перед нами клієнти;
✔  чітке виконання всього комплексу послуг із перевезення будь-яких вантажів;
✔  Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
✔  цілодобовий зв'язок із диспетчером;
✔  чесна та прозора цінова політика;
✔  індивідуальне формування тарифів, знижки для постійних клієнтів.
Наша компанія постійно розвивається та гнучко реагує на вимоги ринку. Для нас перевезення особистих речей клієнтів – основне завдання, яке вирішується грамотно та швидко. Набирайте один із наших номерів або замовляйте зворотний дзвінок. Передзвонимо протягом 5 хвилин.

У Києві проживає величезна кількість населення, і всі ми потребуємо вантажоперевезень. І навряд чи Ви знайдете людину, яка жодного разу не переїжджала. Наша компанія допоможе Вам здійснити вантажоперевезення абсолютно різних вантажів: офісна техніка, будівельні матеріали, скло та склопакети, меблі, сейф та ще багато інших вантажів. Також допоможемо здійснити квартирний переїзд при якому можемо запакувати меблі та інші вантажі, підберемо Вам оптимальний автомобіль для цього виду переїзду. Всі речі, маркуємо упаковку та виберемо для Вас автомобіль, який краще транспортуватиме вантаж.

Перетелефонуємо через 1 хвилину!


Онлайн розрахунок вартості – передзвонимо за хвилину!Закрити
Наші контакти
Вантажники Мустанг
Україна
м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 1А
info@gruzchiki-mustang.kiev.ua
www.gruzchiki-mustang.kiev.ua
Телефони

+38 (063) 265 13 80
+38 (068) 462 98 33
+38 (099) 200 33 27

Графік роботи

Прийом замовлень: ПН-ВС: 7:00 до 22:00.
Працюємо цілодобово та без вихідних.
Ми у соцмережах


Лічильники

Вантажники Мустанг © 2016 - 2022