Про компанію

Ми надаємо послуги вантажників у Києві та області на замовлення. Наші вантажники майстра своєї справи, і в залежності від особливостей необхідного переїзду ми залучаємо як спеціалізованих майстрів будь-якого виду перевезень, наприклад: (професіоналів усіх видів переїзду, перевезення сейфів та інших), так і різноробочих вантажників. Вже більше 3 років наша компанія надає послуги вантажників та вантажоперевезення у Києві та області. Ми можемо підібрати оптимальний автомобіль для Вашого замовлення.

У столиці України мешкає велика кількість людей. У Києві розташовані великі установи, фірми, бізнес-центри та організації. Усі щось купують, замовляють, здійснюють переїзди, роблять ремонт. Це напевно спричиняє вантажоперевезення різних вантажів (офісної техніки, меблів, перевезення сейфів та піаніно, будівельних матеріалів, скла та інших вантажів). Наша компанія надає вантажоперевезення та послуги за низькими цінами у Києві та області, при цьому у нас на першому місці якість обслуговування, а також індивідуальний підхід замовленням.

Також наша компанія «Вантаж Мустанг», надає організацію переїздів, від найменших до великомасштабних, магазинів та організацій. Ми, як організація, у свою чергу надаємо послуги вантажників та вантажоперевезень, зобов'язуємось залучити до Вашого переїзду виключно фахівців та професійних вантажників. Детальніше про організацію різних переїздів Ви можете дізнатися, перейшовши за посиланням.

Отзывы наших клиентов

Елизавета

При переїзді офісу замовили ваших вантажників, роботою залишились задоволені. Зробили все швидко і згуртовано, до вантажу ставилися дбайливо, і ціна виявилася досить приємною.

Юлия

Мені дуже сподобалося, як працювали вантажники. Незважаючи на те, що я замовила навантажувачів у п'ятницю ввечері, вранці в суботу хлопці приїхали на хвилину (як і домовлялися). Дякуємо за відмінний сервіс!

Алексей

Піднімали будматеріали на 8 поверх! Діти приїхали тверезі та адекватні, сервісом задоволений. Здивував зовнішній вигляд вантажників – охайні хлопці. Як порекомендую знайомим!

Перезвоним через 1 минуту!


Онлайн розрахунок вартості - передзвонимо за хвилину!Закрити
Корисні посилання

Це може бути дуже корисним для швидкого доступу до інформації:
Вантажоперевезення
Послуги та Ціни
Контакти
Переїзди
Квартирний переїзд
Офісний переїзд
Дачний переїзд

Наші контакти
Вантажники Мустанг
Україна
м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 1А
info@gruzchiki-mustang.kiev.ua
www.gruzchiki-mustang.kiev.ua
Телефони

+38 (063) 265 13 80
+38 (068) 462 98 33
+38 (099) 200 33 27

Графік роботи

Прийом замовлень: ПН-ВС: 7:00 до 22:00.
Працюємо цілодобово та без вихідних.
Ми у соцмережах


Лічильники

Вантажники Мустанг © 2016 - 2022