Вивіз будівельного сміття у Києві

Вивіз сміття Київ – більш ніж потрібний, тому що жоден ремонт не обходиться без вивезення будівельного сміття. Ви вирішили оновити інтер'єр – позбутися старих меблів, замовити VIP переїзд… І тут постає питання: куди це діти? Недобросовісні люди дуже часто викидають весь цей мотлох під свій під'їзд. Кожен із нас спостерігав у кошторисних баків старі розбиті дивани, шафи, вікна – погодьтеся, не найкращі враження. Ми, жителі таких сусідів, тільки дивимося на це, а от двірники, в основному це жінки, змушені це сміттєзвалище розбирати, вантажити на машину важкі дивани, вікна, шафи і все, що нашим людям заманеться викинути у своєму дворі, замість того, щоб замовити спеціалізовану фірму, що професійно займається вивозом будівельного сміття.

Техніка для вивезення сміття

У нашому автопарку є вантажні машини, обладнані спеціальними установками для швидкого завантаження та транспортування уніфікованих контейнерів, бункерів. Залежно від відходів, що вивозяться, підбираємо дуже ефективний транспорт, розробляємо відповідний графік приїзду машин. Завдяки величезній кількості спецтехніки обслуговуємо контракти вчасно навіть під час сезонних перевантажень.
Робота здійснюється цілодобово, без вихідних.

Газель стандартна

Вантажопідйомність – до 1.5 тон.

Габарити 3,1х2,0х2,2м.

Вивіз сміття ГАЗЕЛЬ – від 600 грн.

Замовити

ЗИЛ самоскид

Грузоподъемность – до 5.0 тоню

ГабаритИ 2,6х2,0х0,85м.

Вивіз сміття ЗІЛ – від 900 грн.

Замовити

КАМАЗ самоскид

Вантажопідйомність – до 10 тон.

ГабаритИ 4,0х2,2х1,2м.

Вивіз сміття КАМАЗ – від 1200 грн.

Замовити

Послуги вивезення будівельного сміття.?

• Замовити контейнер для будівельного сміття. І тут компанія встановлює спеціальний контейнер, у якому клієнт самостійно скидає всі необхідні відходи. У міру наповнення (або за заявкою клієнта) фахівці вивозять сміття, що накопичилося, у встановлене місце.
• Збирання, навантаження та вивезення будівельного сміття контейнером або другим способом. І тут фахівці компанії збирають відходи, скупчені на об'єкті, і здійснюють їх навантаження транспорт: тобто. клієнт, по суті, отримує послугу «під ключ».

Фірма, яка не скидає це сміття абикуди, а вивозить на звалища, де все піддається утилізації. Кажуть, якщо хочеш змінити життя на краще, почни з себе. Якщо Вам потрібно вивезти будматеріали, не скидайте його на своїх під'їздів, не подавайте поганий приклад, зверніться до нас. Поговоривши з нашим менеджером, Ви дізнаєтеся всю необхідну інформацію: вивіз будівельного сміття Київ дешево, вивіз будівельного сміття Київ ціна, вартість вивезення будсміття Київ, утилізація будівельного сміття Київ, вивіз старі меблі Київ, вивіз побутової техніки Київ, вивіз будсміття Київ вантажники. Будівельне сміття вивозять в основному в мішках, але якщо сміття насипом, і у Вас його небагато, все одно потрібно замовляти зил. У газель сміття лопатами не вантажиться. Якщо Вам потрібна допомога в навантаженні будсміття, Ви можете скористатися послугами вантажників, які також є

Наші контакти
Вантажники Мустанг
Україна
м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 1А
info@gruzchiki-mustang.kiev.ua
www.gruzchiki-mustang.kiev.ua
Телефони

+38 (063) 265 13 80
+38 (068) 462 98 33
+38 (099) 200 33 27

Графік роботи

Прийом замовлень: ПН-ВС: 7:00 до 22:00.
Працюємо цілодобово та без вихідних.
Ми у соцмережах


Лічильники

Вантажники Мустанг © 2016 - 2022

Передзвонимо через 1 хвилину!


Онлайн розрахунок вартості - передзвонимо за хвилину!Закрити