Такелажні роботи у Києві

Що таке такелажні роботи?

Світ розвивається, але тільки такелажні роботи, а точніше їхня суть залишається колишньою, тільки доповнилася новими знаннями та вміннями.

Такелажні роботи це спеціальний комплекс послуг з підйому, переміщення та встановлення габаритного обладнання понад сто кілограмів. Основною їхньою відмінністю від звичайного вантажоперевезення є те, що потрібна спеціальна техніка, яка спрощує процес переміщення вантажу.

Найчастіше послуги такелажних робіт необхідні для перевезення промислового устаткування. Даний вид послуг допомагає правильно організувати процес, забезпечуючи при цьому безпеку вантажу.

Основними інструментами, що використовуються при такелажних монтажних роботах, є: карабіни, стропи, талі, гаки, канати, троси, ланцюги, домкрати та інші інструменти.

Також у такелажних послугах використовують спецтехніку від різноманітних маніпуляторів до низькорамних платформ..

Багато хто вважає, що такелажні роботи можна виконати власноруч, забуваючи, що є ціла низка причин, які не дадуть це зробити, до них належать:

✔  відсутність знань і правил виконання робіт - можна і самому розставити малогабаритне обладнання на платформі, але наскільки безпечно та надійно це зробили, залишається під величезним питанням.
✔  через відсутність спеціальних пристроїв високий ризик отримання травм персоналом, який виконував навантаження
✔  перевести обладнання не означає лише перевезення, сюди входить демонтаж та монтаж на новому місці, його налаштування, а багато клієнтів часто про це забувають..
✔  Величезний акваріум;
✔  Промислове обладнання;

Основними етапами такелажних робіт:
✔  підготовка об'єкта - на даному етапі визначається транспорт та техніка, необхідні для переміщення вантажу, складає механізм навантаження, маркування та визначення необхідних кріплень.
✔  процес упаковки - визначення якісно та правильної упаковки захистить вантаж від шкоди пилу, води та сонячного світла.
✔  процес навантаження - на цьому етапі йде комплектація вантажу та розміщення його на платформі згідно з раніше затвердженим планом.
✔  фіксування - етап від якого залежить безпека вантажу
✔  завантаження - головною умовою є вивантаження у суворій відповідності до вантажного етапу
✔  монтаж

Оскільки для проведення такелажних робіт необхідно спеціальне обладнання, транспорт, який використовується не є винятком. До них належать транспортні засоби, які можуть перевозити великогабаритні, великовагові, небезпечні та інші вантажі. До них відносять:
✔  Вантажні майданчики для великогабаритних вантажів – основна їх переваги – відсутність бортів та низька рамна конструкція за рахунок якої можна безперешкодно розміщувати вантажі. А вантажопідйомність може досягати 70 тонн при довжині до 12 метрів.
✔  Великовантажні платформи використовуються для вантажу вагою понад 70 тонн і за рахунок багатоосьової ходової частини дають можливість використовувати їх дорогами загального користування.
✔  Майданчики, обладнані кранами-маніпуляторами - популярний через можливість використовувати як "два в одному" - транспорт та вантажопідйомник

Коли потрібні такелажно монтажні роботи

Послуги такелажних робіт необхідні коли потрібно перемістити виробниче обладнання на нове місце, при квартирних та офісних переїздах для перевезення меблів, техніки, перевезення медичного обладнання, транспортування та встановлення банкоматів, а також навантаження будматеріалів.

Ціни на такелажні роботи.

Вартість такелажних робіт дуже відрізняється від гравців ринку. Що насправді впливає на вартість такелажних монтажних робіт. Основним фактором, що визначає ціну, є обсяг робіт – саме він визначає основну стартову ціну..

Наступним визначальним фактором є умови роботи, оскільки чим більше необхідно буде ручної роботи, тим вища вартість та й використання кран-балок, розширення отворів також збільшує вартість. Інші фактори хоч і поверховіші, але впливають на ціну. До них відносяться відстань перевезення, необхідність демонтажно-монтажних робіт, характер, призначення та особливості вантажу.

Розрахувати вартість такелажних робіт досить важко самому, тому ми рекомендуємо залишити заявку у нас на сайті або зв'язатися з менеджером, який докладно зможе розповісти про умови роботи та підготувати кошторис.

Зателефонуйте нашому менеджеру зараз

Наші контакти
Вантажники Мустанг
Україна
м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 1А
info@gruzchiki-mustang.kiev.ua
www.gruzchiki-mustang.kiev.ua
Телефони

+38 (063) 265 13 80
+38 (068) 462 98 33
+38 (099) 200 33 27

Графік роботи

Прийом замовлень: ПН-ВС: 7:00 до 22:00.
Працюємо цілодобово та без вихідних.
Ми у соцмережах


Лічильники

Вантажники Мустанг © 2016 - 2022

Передзвонимо через 1 хвилину!


Онлайн розрахунок вартості - передзвонимо за хвилину!Закрити