Квартирний переїзд Київ

Ще 10 років тому важко було довірити перевезення особистих речей стороннім фахівцям. Це було викликано тим, що вантажно-розвантажувальними роботами займалися переважно випадкові люди. В даний час на ринку діють спеціалізовані компанії, яким Ви без побоювань можете довірити квартирний переїзд містом Київ та області. Однією з таких організацій є «ВАНТАЖНИКИ МУСТАНГ».

Як проходить квартирний переїзд у компанії - «Вантажники Мустанг»?

1 етап. Замовити квартирний переїзд

  Телефонуйте нашому диспетчеру .
  Уточнюєте всі моменти переїзду.

2 етап. Підготовка до перевезення.

  Упаковка особистих речей, побутової техніки, посуду.
  Демонтаж та розбирання меблів (при необхідності).
     

3 етап. Перевезення майна.

  Спуск майна до попередньо замовленого автомобіля (місце завантаження)
  Вкладення майна у автомобіль.
  Перевезення з точки А (старої адреси) до точки В (до нової адреси.)
  Підйом ваших речей у нову квартиру.

4 етап. Розташування на новій квартирі.

  Розпакування майна.
  Складання та розміщення меблів.
  Розкладка речей.
  Розміщення предметів інтер'єру та побутової техніки.
  Підвішування картин, полиць, зеркал, жалюзи (за бажанням).
  Вивезення використаних пакувальних матеріалів.


Розрахувати вартість переїзду

Важливі фактори

У різних компаній послуги квартирного переїзду можуть суттєво відрізнятися за вартістю та комплексом пропонованих робіт. Щоб не відчувати розчарування, починайте пошук виконавців заздалегідь, звертаючи пильну увагу на моменти, що вас цікавлять.

Переважна більшість киян переїжджають або на початку місяця/кварталу, або наприкінці. У цей час припадає пік замовлень, усі компанії працюють з повним завантаженням, а значить ваше замовлення навряд чи буде оброблене швидко. Призначте квартирний переїзд наступного дня або (якщо це неможливо) залиште заявку заздалегідь.

У розмові з диспетчером максимально докладно опишіть кількість та характер вантажу. Повідомте, чи є серед речей великогабаритні нерозбірні предмети, щоб до складу бригади були включені такелажники. Чим докладніше ви опишете вантаж, тим точніше диспетчер вибере машину та укомплектує бригаду.

Багато компаній включають в послуги квартирного переїзду розбирання та збирання меблів, упаковка предметів інтер'єру. Якщо вам потрібна така допомога, то одразу повідомте диспетчера.

Квартирний переїзд у Києві – швидко та без клопоту!

Спочатку варто оцінити обсяг речей і постаратися позбутися зайвого. Потім придбати велику кількість коробок середнього розміру з щільного картону. Якими б зручними не здавалися великі коробки, їх краще не брати. Якщо таку коробку добре заповнити речами, вона стане надто важкою та може порватися. Оптимальна вага речей у коробці – до 30 кг.

Крім коробок Вам знадобляться: міцні пакети для будівельного сміття та «човникові» сумки. Така тара стане в нагоді для м'яких речей, коштує недорого, займає мало місця і дуже міцна.

Запасіться старими газетами, пакувальною плівкою та кількома мотками широкого скотчу. Робити написи на сумках, пакетах та коробках найкраще маркером та фломастером.

Істотно полегшить квартирний переїзд приблизний план розміщення меблів на новому місці. Особливо це стосується великих та важких предметів, які проблематично рухають самостійно. Крім того, якщо на пакетах/коробках одразу надписати «спальня постільна», «кухня скло», їх можна одразу заносити до потрібного приміщення.

Транспорт для переїзду

Правила маркування під час переїзду

Підписувати сумки, пакети коробки потрібно з усіх боків – це дозволить швидко знайти все потрібне. Оптимальне рішення – ставить на боки сумок номера, а в окремій блокноті перерахує, що саме знаходиться у сумці № 5 чи коробці № 8.

Якщо збирати в сумку речі за другим принципом, наприклад: «Сумка № 1 – крайня права полиця шафи у передпокої», можна заплутатися. Адже не завжди одразу згадуєш, що саме лежало на тій чи іншій полиці.

Грамотна упаковка – справа тонка

Тарілки встановлюють у коробку вертикально, фужери, чарки, келихи – ніжками догори. Ковдрами та деякими предметами одягу можна укутати особливо делікатні меблі або тендітні речі. Зверху все це додатково обмотується плівкою..

Слідкуйте за тим, щоб предмети в коробці лежали щільно і не рухалися. Використовуйте для ущільнення змісту старі газети (якщо потрібно). Кожну коробку ретельно заклейте скотчем чи загорніть у стрейчеву плівку. Для одягу купіть спеціальні вакуумні пакети.

Найцінніші речі, документи, гроші, гроші не повинні брати участь у переїзді. Їх ви візьмете із собою, у власну машину.

Чи не хочете витрачати час на вивчення нюансів та виконання правил? Компанія «ВАНТАЖНИКИ МУСТАНГ» пропонує послуги квартирного переїзду за найдемократичнішою ціною – від 100 грн./год, послуги вантажників – від 70 грн./год. Телефонуйте нам!

Передзвонимо через 1 хвилину!


Онлайн розрахунок вартості - передзвонимо за хвилину!Закрити
Корисні посилання

Це може бути дуже корисним для швидкого доступу до інформації:
Вантажоперевезення
Послуги та Ціни
Контакти
Переїзди
Квартирний переїзд
Офісний переїзд
Дачний переїзд

Наші контакти
Вантажники Мустанг
Україна
м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 1А
info@gruzchiki-mustang.kiev.ua
www.gruzchiki-mustang.kiev.ua
Телефони

+38 (063) 265 13 80
+38 (068) 462 98 33
+38 (099) 200 33 27

Графік роботи

Прийом замовлень: ПН-ВС: 7:00 до 22:00.
Працюємо цілодобово та без вихідних.
Ми у соцмережах


Лічильники

Вантажники Мустанг © 2016 - 2022