Демонтаж скляних офісних перегородок

Наявність скляних перегородок в офісі – це красиво та дуже вишукано та дуже зручно! Але через певний час виникає необхідність у ремонті приміщення, заміні скляних перегородок або ви вирішили зробити реконструкцію офісу з метою економії місця або його розширення.

У таких випадках необхідно здійснювати демонтаж скляних перегородок. Процедура характерна для торгових, офісних приміщень при зміні орендаря - підприємство переїзду в інше приміщення, забираючи елементи інтер'єру для облаштування офісу або приміщення на новому місці.

Особливості демонтажу скляних перегородок

Розбирання скляних перегородок буває декількох видів:

•  Фрагментарне розбиття поверхні за допомогою спеціального інструменту. Демонтаж такого типу проводять, коли планується перепланування простору або на скляних панелях є пошкодження поверхні. Використання спецоснащення гарантує збереження інших елементів структури та безпеку під час виконання робіт.
•  Поетапне розбирання. Проводиться коли планується демонтаж панелей із збереженням поверхні. Проходить із впровадженням спеціального обладнання.
Щоб демонтувати перегородку зі скла, забезпечивши при цьому цілісність усієї конструкції та її окремих деталей, необхідне дотримання етапів порядку розбирання.
✔  маркування окремих частин;
✔  розбирання профілю конструкцій зі скла;
✔  демонтаж окремих секцій скляного полотна;
✔  демонтаж системи напрямних та роликових механізмів;
✔  розбирання каркасу.

Скляні полотна, що використовуються для поділу простору, органічно впишуться в інтер'єр будь-якого стилю, забезпечать необхідну приватність та робочу атмосферу, розсунуть межі приміщення. Якщо вам доведеться переїхати або зробити реконструкцію, перегородки зі скла будуть легко демонтовані відповідно до ваших вимог та побажань.

Фірма Вантажники Мустанг - надає широкий спектр послуг зі встановлення скляних панелей, а також виконує демонтаж конструкцій зі скла будь-якої складності. Ми пропонуємо вигідні розцінки та гарантуємо високу якість виконання.

Транспорт для перевезення речей, мебелі та перегородок

Перезвоним через 1 минуту!


Онлайн розрахунок вартості - передзвонимо за хвилину!Закрити
Наші контакти
Вантажники Мустанг
Україна
м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 1А
info@gruzchiki-mustang.kiev.ua
www.gruzchiki-mustang.kiev.ua
Телефони

+38 (063) 265 13 80
+38 (068) 462 98 33
+38 (099) 200 33 27

Графік роботи

Прийом замовлень: ПН-ВС: 7:00 до 22:00.
Працюємо цілодобово та без вихідних.
Ми у соцмережах


Лічильники

Вантажники Мустанг © 2016 - 2022