Організація переїздів у Києві

Організація будь-якого переїзду – це важке та складне завдання. Адже необхідно підготувати та запакувати безліч речей, які накопичилися за роки, великі шафи необхідно демонтувати, розбирати столи та інші меблі.

Вибравшись за допомогою в компанію «Вантажники Мустанг», Ви позбавите себе від цього клопоту. Замовив професійних вантажників, які не тільки можуть завантажити та розвантажити ваші меблі та речі, а також розібрати та зібрати меблі, зробити монтаж/демонтаж, офісну, побутову техніку та запакувати усі ваші речі. Ваш переїзд. Ми подбаємо про те, щоб під час переїзду не виникло всіх цих «якщо», «раптом» та інших складнощів, найкраще довірити переїзд професіоналам.

Наша компанія позбавить Вас від цих турбот і допоможе заощадити час та гроші.

Квартирний переїзд Київ

Як підготувати квартирний переїзд позбавив себе зайвого клопоту, витрат часу та грошей?

Ми рекомендуємо приступити до підготовки квартирного переїзду зі складання по ящиках дрібних речей, розпочати демонтаж меблів, побутової та комп'ютерної техніки. Великі та важкі меблі, такі як шафи, комоди, дивани або довгі столи, які немає можливості пронести через прохідні двері, ми розбираємо. Після чого упаковати всі речі в пакувальні захисні матеріали, які втечуть ваші меблі від дрібних царапин, випадкових ударів та іншого.

Перевезення дрібних речей, таких як текстиль, книги, посуд, вази, слід підготувати та добре запакувати у захисні пакувальні матеріали. Щоб виключити можливість пошкодження при вантажоперевезенні.

Для переїздів цього типу ми підбираємо вантажний автомобіль з оптимальною вантажопідйомністю. Також у кузові автомобіля є утримуючі установки, призначені для транспортування крихких предметів та побутової техніки.

Детальніше

Офісний переїзд у Києві

Переїзд будь-якого офісу – це серйозне завдання. Адже існує багато нюансів, які просто неможливо підрахувати і врахувати. Навіть при переїзді невеликого кабінету, іноді потрібні додаткові послуги вантажників. Наприклад демонтувати серверну стійку, збирання/розбирання меблів, шафи, а також спуск і підйом важкого вантажу (сейфи, міжпрохідні шибки). Для виконання цих послуг необхідно спеціалізоване обладнання (ремені, шуруповерти, присоски для скла та інше).

Але все ж таки, зроблять офісний переїзд, без труднощів можливо! Наша мувінгова компанія "Вантажники Мустанг" допоможе Вам здійснити переїзд будь-якого офісу завдяки правильній організації офісного переїзду. Наші вантажники виробляють монтаж/демонтаж офісної та побутової техніки. Складання/розбирання великогабаритних меблів (шафи, комоди, великі столи). Спуск/підйом ваг, таких як серверна стійка, сейфи, акваріуми, великі керамічні плити. Для деяких послуг без спец. обладнання просто не обійтися. А в поєднанні всіх цих послуг Ви отримаєте професійний офісний переїзд, без великих витрат часу на організацію.

Звертайтеся до професіоналів – заощаджуй сили, час та гроші!

Детальніше
Наші контакти
Вантажники Мустанг
Україна
м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 1А
info@gruzchiki-mustang.kiev.ua
www.gruzchiki-mustang.kiev.ua
Телефони

+38 (063) 265 13 80
+38 (068) 462 98 33
+38 (099) 200 33 27

Графік роботи

Прийом замовлень: ПН-ВС: 7:00 до 22:00.
Працюємо цілодобово та без вихідних.
Ми у соцмережах


Лічильники

Вантажники Мустанг © 2016 - 2022

Перезвоним через 1 минуту!


Онлайн розрахунок вартості - передзвонимо за хвилину!Закрити